Tarkvara- ja veebiarendus

Kogemustega valmistatud veebilehed, e-poed, mobiilirakendused ja spetsiaalsetele vajadustele vastav tarkvara.

Mõtleme Sinuga kaasa ja aitame saavutada väiksemad ja suuremad eesmärgid.

Järgmine

Omame pikaajalist kogemust Voo platvormiga ja oleme nende ametlik arenduspartner. Ehitame Voogile alates lihtsamast veebist kuni keerulisema e-poeni.

Mis on Voog?

Voog on äärmiselt lihtne ja kasutajasõbralik sisuhaldustarkvara, mida on lihtne kasutada. Lehe sisu muutmine toimub otse lehelt ja tulemus on kohe silmale näha.
Võimas tööriist sisaldab endas mitmekeelsuse tuge, väga SEO sõbralikke lahendusi ja võimalust luua e-pood koos makse- ja tarneviisidega.

Kellele sobib Voog?

Voog sobib neile, kes soovivad võimalikult mugavat sisuhaldust ja veebi haldamise lihtsust. Samas on tegu väga võimsa lahendusega, kuhu on võimalik arendada ka äärmiselt keerukaid veebe.

Voo klient ei pea tehniliste küsimuste nagu veebilehe majutus, turvalisus või uuendused, üldse muretsema, mis hoiab kokku aega ja raha. Samuti pakub Voog kliendituge üle veebichati ja emaili.

Kuidas saame aidata?

Meie saame luua Voogile täiesti unikaalse disainiga veebilehe või vajadusel muuta mõnda olemasolevat Voogi poolt pakutavat kujundust Teile sobivaks. Teeme erilahendusi, liidestame vajadusel erinevate tarkvaradega.

Samuti pöördu meie poole, kui soovid püsti panna oma veebipoodi, väikest või suurt.

Võta ühendust

Voog logo

Oleme 2008. aastal asutatud tarkvara- ja veebiarendusega tegelev ettevõte. Suudame pakkuda arendusvõimekust alates veebilehtedest, e-poodidest, mobiilirakendustest kuni spetsiaalsetele vajadustele vastava tarkvara loomiseni.

Tutvu teenustega  Tutvu tehtud töödega

Software development illustration

Tarkvara-

arendus

Kasutame oma tööprotsessis ennast tõestanud arendusmeetodeid ja tehnoloogiaid. Loome hästi läbi mõeldud ja testitud lahendusi.

Vaata lähemalt

Web development illustration

Veebi-


arendus

Mobiilisõbralikkus on meie jaoks standard. Loome kiireid ja tänapäeva nõuetele vastavaid veebilehti ja -rakendusi. Vajadusel liidestame veebi kolmandate osapoolte teenustega.

Pakume täislahendust: analüüs, disain, arendus ja hooldus.

Vaata lähemalt

Voog

Voog

veeb ja e-poed

Omame pikaajalist kogemust Voog platvormiga ja oleme nende ametlikud partnerid. Ehitame Voogile alates lihtsamast veebist kuni keerulisema e-poeni.

Loe Voost lähemalt

Parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamisega.

Kasutatavad tehnoloogiad

Javascript Laravel NodeJS PHP React & React Native GraphQL MySQL Amazon Web Services Joomla! Voog Wordpress Magento Angular Google Cloud PHPUnit Tailwind CSS Git Vue NuxtJS

Meid usaldavad kliendid

  • Uus Maa Kinnisvarabüroo
  • Miuuv
  • Inges Kindlustus
  • Domus Kinnisvarabüroo
  • Resolve CRM
  • Klevur
  • Elvogue.com
  • Tehnikastuudio

Võta meiega julgelt ühendust!

Saada meile oma soov ja leiame koos sobivad lahendused.

Tagasi üles